Age: 19 years Height: 168 cm Start weight: 76,3 kg

11.5.2012

11. května 2012 v 22:28 | Miss - Lenna |  Mé emocionální výlevy
Ahoj všem, v posledních dnech nějak nestíhám psát je toho moc a navíc když je venku tak pěkně tak se mi doma opravdu moc vysedávat nechce.

Ale k tomu nejdůležitějšímu mám ze sebe opravdu radost držím se a cítím se i lépe. Teď jsem ještě dám jídelníčky snad to stihnu bude to takové to honem honem ale jinak to nejde prostě času je málo a venku je pěkně tak je potřeba toho pěkného počasí nějak využít :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♫♪Terezkáá♥ ♫♪Terezkáá♥ | 11. května 2012 v 22:39 | Reagovat

Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu a to je pravda!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama