Age: 19 years Height: 168 cm Start weight: 76,3 kg

Neboli samostatnost

7. května 2012 v 22:21 | Miss - Lenna |  Témata Týdne
Musím se smát když vidím ty náctileté pipinky (teď se omlouvám jestli jsem tímhle výrazem někoho urazila) ale ono to bohužel jinak říct nejde, které se líčí, češou, oblékají nebo nedej bože vše najednou podle nějaké celebrity.

Zrovna jsem si vzpooměla, že zhruba před třemi lety jsem potkávala plno náctiletých lidí co nosily nalakované nehty na černo a oblékali se podle Billa Kaulitze ze skupiny Tokio Hotel. A ještě byl děs když nedej bože někde viděli viset jeho plakát to byl vřískot na míle daleko (hlavně slečny samozřejmě)
Navíc si myslím, že člověk má ze sebe větší radost když si dokáže oblečení nakombinovat sám a vypadá to suprově než když valí jako kopírka :)
Někdy ale originalita nemusí být tak dobrá jak se na první pohled může zdát. Když si sama dám dohromady nějaký outfit k tomu sladím i vlasy a make-up a fakt to vypadá dobře tak se skoro vždy najde nějaká pipinka, co závidí, protože ona by to sama nikdy nedokázala a většinou ta pipinka je i kopírkou nějaké té slavné celebrity. Tohle byl samozřejmě jen příklad ;)
Takže i originalita má dvě strany jednu dobrou a druhou špatnou tak jako skoro vše v dnešní době :)
A závěrem - Ano je dobré mít nějaký vzor to nepopírám ale přeci jen odsud podsud.
Navíc já když mám nějaký vzor tak proto, že se mi líbí jeho názory, nebo to jak zpívá či hraje než jeho vzhled :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama