Age: 19 years Height: 168 cm Start weight: 76,3 kg

Říjen 2012

1 Týden od 23 - 29.10.2012

30. října 2012 v 20:14 | Lena |  Týdenní měření
Tak mám za sebou první týden a vůbec to nechápu. Centimetry šly dolů krásně, ale váha je o 3 gramy horší.
Než začnu, tak čísla co budou v závorkách jsou míry z minulého týdne, tak pojďme na to společně mrknout:
Váha: 76,6 kg
_______________________________________________________________________________________________________________

Míry:

Prsa: 79 cm (81 cm)
Pas: 84 cm (87 cm)
Bříško: 100 cm (102 cm)
Boky: 109 cm (111 cm)
Stehna: 61 cm (beze změny)
Lýtko: 38 cm (39 cm)
_______________________________________________________________________________________________________________

Jinak jsem se rozhodla že s cvičením zatím začínat nebudu, vím že by mi váha neklesala spíše naopak stoupala a až po nějaké době by začala klesat. Jediné čeho se nevzdám jsou cviky na bříško už nechci vidět špíčky když sedím :)Večer...

29. října 2012 v 21:23 | Lena |  Mé emocionální výlevy
Ahoj kočky :)) Promiňte že jsem se celý den neozvala, ale dopoledne jsem byla se svým potkánkem u veterináře a odpoledne jsem šla spát jelikož jsem byla od půl jedné ráno vzhůru tak jsem byla dnes taková nepoužitelná.
Jinak zítra mě čeká vážení a měření, upřímně mám z toho trošku strach i když jsem se celý týden celkem držela (až na pár vyjímek samozřejmě)
No uvidíme jak to dopadne zítra dám vědět a také od zítřejšího dne budu pravidelně přidávat jídelníčky :)
Dnes se chci pochválit vypila jsem 4,2 litru tekutin (3,6 litrů vody a 0,6 litrů čaje) Jiné dny mám sotva 3 až 3,5 litrů aspoň to mě těší že si zvykám pít tolik tekutin :)

Thinspiration 12

29. října 2012 v 5:08 | Lena |  Thinspiration&Inspiration
Celkem dlouho tu nebyla žádná THINspirace tak Vám hned po ránu jednu přináším :))


alexandra tikerpuu
Dobré ráno...už?

29. října 2012 v 1:33 | Lena |  Mé emocionální výlevy
Pro mě ano, šla jsem spát v 20:30 a vstávala v 0:30 to jsou 4 hodiny spánku a mně to stačí nepotřebuji spát 10 hodin denně. Včera jsem cvičila s Cindy a musím říct že mi bude trvat než se do toho zase dostanu strašně mě bolí nohy, ale vím že je ta bolest dobrá a že po pár dnech přejde :)
Ode dneška začnu každý den pravidělně přidávat jídelníčky, a zítra mě čeká měření a vážení jej :/Bianka - Thinspiration

28. října 2012 v 13:00 | Lena |  Thinspiration&Inspiration
Už asi před dvěma dny jsem Vám slibovala thinspiraci mé oblíbené ruskí zpěvačky Bianky. Tak tady jí máte snad se bude líbit :)


Na pondělí 29.10.2012

28. října 2012 v 11:09 | Lena |  Připravuji...
NA zítřejší den pro Vás připravuji článek o cvičení se Cindy Crawford, ukážu Vám DVD které mám doma a popíši jednotlivé části které se na tomto disku nacházejí, pokud nemáte dvd nevadí, určitě se to dá i stáhnout někde na internetu, doufám, že Vám článek pomůže :)


Bílé ráno.....

28. října 2012 v 8:52 | Lena |  Mé emocionální výlevy
V to cojsem nejvíce doufala aby se nestalo, tak se stalo i u Nás je bílá pokrývka super :/ Jak já nenávidím zimu to by jste nevěřili. Jinak vstávala jsem něco po 8:00 už mám v sobě koktejl, teď jdu se svým chlupáčem do toho mrazu a pak si jdu zacvičit :)


Chci začít a to už ZÍTRA

27. října 2012 v 20:18 | Lena |  Sport a pohyb
Teď jsem si tak nějak vzpoměla jak mi bylo v době, když jsem pravidelně cvičila.
Ano chci zase začít, i když bude na začátku problém s úbytkem váhy, protože bude přibývat svalové hmoty tak vím, že se to pak srovná a kila půjdou dolů jako po másle.
Koukala jsem na cvičení s Jillian Michaels a musím říct že Cindy Crawford má cviky mnohem lepší a více mě baví, možná si pak od Jillian seženu six week six pack což je cvičení které má 2 levely a je určené na bříško no něco pro mě :D
Karimatku doma mám a činky také, takže mi nic nebrání zítra začít, chci cvičit tak 3 krát až 4 krát týdně, ale vím, že jak se do toho dostanu, že budu cvičit skoro denně.inSPORTline Vinylové činky 2 x 1,5 kg
Přesně tyhle mám doma, akorát o váze 1.5 kg

Diplom for me :)

27. října 2012 v 13:10 | Lena |  Mé emocionální výlevy
Na jednom blogu jsem se účastnila bleskovky a tady je diplom majitelce blogu děkuji moc se jí povedl :)


Kynu aneb "Něco je špatně"

27. října 2012 v 11:31 | Lena |  Témata Týdne
Nikdy jsem neměla postavu takovou jakou bych chtěla. Možná to bylo tím, že mě máma v pubertě dost rozmazlovala co se jídla týče, no a to byl asi ten zlomový bod, protože podle mě se vše důležité co se vývoje týče odehrává právě v pubertě. Nikdy jsem nebyla vyloženě tlustá to ne, ale taková oplácaná. Taky jsem to nikdy moc neřešila až v posledním roce když jsem se na sebe pořádně podívala do zrcadla tak jsem se zhrozila. Kynula jsem čím dál tím víc a z nějakého pro mě dosud neznámého důvodu jsem si to nepřipouštěla.
Samozřejmě že jsem zkoušela různé dietní procesy, ale vždy mě přemohly chutě a já se vrátila ke svému starému stravovacímu návyku, který neměl se zdravou stravou
absolutně nic společného.
Zhruba před půl rokem jsem začala pomalu ale jistě přibírat i v oblasti bříška a asi před měsícem když jsem se znovu dívala do zrcadla, tobyl můj pohled ještě děsivější než před tím, jsem si opravdu řekla holka "něco je špatně" a jestli s tím něco nezačneš dělat špatně to s tebou skončí.