Age: 19 years Height: 168 cm Start weight: 76,3 kg

Prosinec 2012

18.12.2012

18. prosince 2012 v 19:47 | Lena |  Mé emocionální výlevy
Ahoj všem :)

Vím, že jsem se dlouho neozvala, ale pravda je ta, že mám opravdu málo času. Pracuji jako barmanka a tak když v noci pracuji ve dne spím tak do 14:00 a to pak už moc času nezbývá. Navíc nepracuji ve svém rodném městě takže i to dojíždění a tak je obtížné, ale domů jezdím tak jednou za 3 týdny výdy tak na 2-3 dny tak to je relativně ok.
Teď jsem právě doma tak jsem si řekla že se ozvu :)
No a jaké jsou u mne změny? Tak moje počáteční váha se snížila o 2 kilogramy což jsem moc ráda. Také jsem se vykašlala na celý Herbalife, protože mi už začínal lézt pěkně krkem a stravuji se podle sebe. Během zítřka přidám vzorový jídelníček jak a co jím, ale stručně přidala jsem více zeleniny, omezila maso. Pohyb jsem nijak nepřidala ani neomezila jak říkám není čas.
Včera jsem byla u své Paní nehtařky ze svých na mě až moc krátkých nehtů jsem si opět nechala udělat dlouhé. Vždy jsem dlouhé nehty nosila, ale kvůli práci jsem je zkrátila, jenže pak jsem přišla na to, že mi mé dlouhé nehty v ničem nebránily tak jsem se k nim vrátila, no snad se Vám budou líbit jako mně :)